Hakkımızda

İnstagram’da 1 ARALIK 2018 tarihinde ilk gönderimizi paylaşarak bu serüvene başladığımız “SERT HASAR” ,sizlerin desteğiyle kısa sürede bizim için büyük bir gelişme sağladı. Bu işten hiçbir maddi kaynak beklemeksizin paylaştığımız içeriklerin sizlere bir nebze olsun yararının dokunduğunu görmek bizi daha da sevindirdi.

SPOR PAYLAŞMAKTIR

Bizler farklı spor dallarındaki tecrübelerimizi sizlere sunmayı ve ülkemizdeki spor bilincinin daha da ileri seviyelere ulaşmasını istedik.

İÇERİKLERİMİZİ SİZE DAHA AÇIK VE NET BİR HALE GETİRİYORUZ

Biz biliyoruz ki herkes doğru yönlendirmeyle iyi noktalara gelebilecek kapasitede. Bu yüzden iddia ediyoruz ki SERT HASAR bilinciyle bu yola başlayan herkes spor hayatını basit bir şekilde yaşayabilecek,üstesinden gelebilecek.

EĞİTİMLER ALIYORUZ

Sizler için,sizlere daha iyi bilgiler sunmak için çeşitli konferanslara katılıyoruz.Tecrübeli kişilerden yardım alarak bilgi hazinemizi daha da genişletiyoruz.Bu bilgileri kendi süzgeçimizden geçirerek sizlere en net biçimde sunmayı hedefliyoruz.

Çünkü sizin hedefleriniz bunların en iyisini hak ediyor.

Size her daim destek olacağımızı temenni ederiz.Sizlerin de desteği ile bu yolda beraber yürüyüp, Türkiye’de spor bilincinin daha ileri seviyelere beraber getirebileceğimize inanıyoruz.